Bizi Takip Edin!

Vücut Estetiği

Genital Estetik

Genital Estetik

Kadın genital organın küçük dudaklarının, büyük dudaklarına göre fazla önde olması hem görüntü açısından, hem de hijyenik açıdan sorunlar yaratabilen bir durumdur.

Yağ Aldırma - Liposuction

Yağ Aldırma - Liposuction

Erişkin insan vücudundaki yağ hücresi sayısı sabittir. Ergenlikten sonra yağ hücresi sayısı artmaz, ancak yağ hücrelerinin hacmi artar .Bu da kilo artışı ile sonuçlanır.

Kol Germe

Kol Germe

Memeler değişik nedenlerle sarkık hale gelebilir. Meme dokusunu yerinde tutan bağlar zamanla gevşeyebilir. Kilo değişikliklerine, emzirmeye ve yerçekimi etkisine bağlı olarak meme dokusu ile etrafını saran deri zarfı arasında uyumsuzluk olabilir.

Karın Germe

Karın Germe

Abdominoplasti orta ve alt karın bölgesinde mevcut fazla yağ ve sarkık haldeki cilt dokusunun alındığı ve karın kaslarının gerilerek sağlamlaştırıldığı bir cerrahi girişimdir.

Varis Tedavisi

Varis Tedavisi

Skleroterapi bacaklardaki ağ görünümlü ve genişlemiş toplardamarların tedavisinde sıkça kullanılan bir tedavi şeklidir. Varisler, bacaklarda belirginleşen, mavi renkli ve 1-2 mm çapında ciltten kabarık kan damarları olarak gözükürler.

Kıl Dönmesi Tedavisi

Kıl Dönmesi Tedavisi

Kist dermoid sakral doğumsal olarak kuyruk sokumuna yakın derinin içe dönmesi sonucu bir kese oluşturması ile olur. Sorun çıkarmadığında genellikle fark edilmez.